« Moduł 3AKADEMIA NEGOCJACJI, BUDOWANIA RELACJI I KREOWANIA WARTOŚCI DODANEJ W BIZNESIEModuł 5 »

Negocjacje - projektowe, zespołowe i wielostronne


NAJBLIŻSZE SZKOLENIE OTWARTE:

 • 30 listopada-1 grudnia 2020 r.
 • 21-22 czerwca 2021 r.


Zrozum jak określać interesy strategiczne w negocjacjach.

Dowiedz się jak negocjowac zespołowo, jak zsynchronizować negocjacje „zewnętrzne” z „wewnętrznymi” – w ramach firmy i między firmami.

Naucz się jak negocjować, gdy uczestniczy wielu niejednolitych partnerów, z których, każdy ma co najmniej kilka celów, negocjują wiele kwestii i mają ograniczenia czasowe.

Zapisz się na szkolenie klikając w poniższy link

2 950 zł netto (+23% VAT)
Opis szkolenia:

Moduł ten jest przeznaczony dla osób, które pracują projektowo lub prowadzą negocjacje inwestycyjne albo handlowe. W negocjacjach strategicznych negocjujemy w wielu wymiarach. Rozmowy „przy stole negocjacyjnym” to często ostatni, niekoniecznie najważniejszy element negocjacji. Jak myśleć o negocjacjach w wielu wymiarach i jak przygotować w tej perspektywie skuteczny zespół negocjacyjny? To pytania, które przyświecały nam, gdy projektowaliśmy ten moduł.


Pierwsze skojarzenie ze słowem negocjacje może nas prowadzić w kierunku transakcji kupno-sprzedaż, ale jeżeli przyjrzymy się naszej codzienności przekonamy się, że negocjujemy wielokrotnie w ciągu naszego dnia. Realizując projekty biznesowe często negocjujemy jednocześnie z wieloma partnerami, klientami, konkurentami, komplementariuszami, dostawcami, inwestorami, pracownikami, współpracownikami i przełożonymi. Zwykłe strategie typu "win/win" i "win/lose" przestają być adekwatne do wyzwań stawianych podczas negocjacji w tak skomplikowanym środowisku.

Podczas szkolenia doświadczysz metod prowadzenia negocjacji wielostronnych i zespołowych. W efekcie, nabyte umiejętności umożliwią Ci na sprawniejsze prowadzenie dialogu z wieloma partnerami oraz dochodzenie do konsensusu. Rekomendujemy, aby uczestniczyły osoby, które były uczestnikami szkolenia „Negocjacje-przygotowanie, argumentowanie, przekonywanie” lub znają podstawy teorii przygotowania się do negocjacji.


DZIĘKI TEMU SZKOLENIU:

Program szkolenia:
Szkolenie odbędzie się w godzinach: 9:00-16.30
 1. Czym są negocjacje strategiczne?
 2. Negocjacje indywidualne, a zespołowe
 3. Jak dobrze przygotować zespół do negocjacji?
 4. Negocjacje strategiczne pomiędzy zespołami – gra symulacyjna
 5. Jak dobrze adresować komunikaty do członków zespołu drugiej firmy?
 6. Trzy wymiary negocjacji. Czym są tzw. „Negocjacje 3D”?
 7. Budowanie i rozbijanie koalicji w negocjacjach
 8. Zawłaszczanie i tworzenie wartości w trzecim wymiarze negocjacji
 9. Proces „mapowania wstecznego” w przygotowaniu do negocjacji
 10. Strategiczne negocjacje wielostronne – gra symulacyjna
 11. Podsumowanie – zestawienie trzech wymiarów negocjacji – 1D, 2D, 3D

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE:

W RAMACH MODUŁU SZKOLENIOWEGO OTRZYMUJESZ:

» Uczestnictwo warsztatach przygotowanych i prowadzonych przez doświadczonych trenerów, z wieloletnim doświadczeniem biznesowym i trenerskim

» Wiedzę i narzędzia do prowadzenia zaawansowanych negocjacji

» Podwójny Certyfikat Kirov Strategic Negotiators, Akademii Leona Koźmińskiego

Prowadzący: Nikolay Kirov, Maciej Madziński
Smiley face Smiley face

Szkolenie to zaprojektowaliśmy bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz na podstawie wiedzy wynikającej z Harvardzkiego Modelu Negocjacji.

Ponad 100 000 osób brało udział w naszych szkoleniach, wykładach i sesjach strategicznych podczas realizacji programów rozwojowych dla korporacji i przedsiębiorców, studiów podyplomowych, programów Master of Business Administration: Executive MBA, MBA IT, MBA HR, MBA FINANSE, MBA dla Inżynierów, MBA dla Kadry Medycznej.

Zapisz się na szkolenie klikając w poniższy link

2 950 zł netto (+23% VAT)