« Moduł 1AKADEMIA NEGOCJACJI, BUDOWANIA RELACJI I KREOWANIA WARTOŚCI DODANEJ W BIZNESIEModuł 3 »

BUDOWANIE ZESPOŁU I RELACJI Z PARTNERAMI W BIZNESIE W OPARCIU O STYLE MYŚLENIA FRIS - NEUROWSPÓŁPRACA


NAJBLIŻSZE SZKOLENIE OTWARTE:

 • 8-9 listopasa 2021 r.
 • 11-12 kwietnia 2022 r.

ŚWIADOMIE BUDUJ EFEKTYWNE RELACJE W ZESPOLE I Z PARTNERAMI W BIZNESIE


Jak często zależy Ci aby szybko i efektywnie porozumieć się w zespole bądź z partnerem w biznesie?

Jak często odczuwasz frustrację podczas współpracy z innymi?

A może wynik Twojej pracy jest uzależniony od współpracy z innymi?

Zapisz się na szkolenie klikając w poniższy link

2 950 zł netto (+23% VAT)
Opis szkolenia:

Czy wiesz, że 85%1 członków zespołów doświadcza konfliktów ze współpracownikami? Średnio na konflikty w pracy tracimy 2,8 godziny tygodniowo, a w efekcie nieodpowiedniej komunikacji spada efektywność pracy i trudniej osiągnąć zamierzone cele organizacyjne.


Choć zasady współpracy są znane od lat, to zagadnienia wiedzy z zakresu neurobiologii i neurowspółpracy odkrywają nowe możliwości i dają rekomendacje w tym zakresie. Neurowspółpraca porusza m.in. zagadnienia 
jak sposób myślenia i postrzegania ludzi wpływa na:

• komunikowanie się z partnerami w biznesie

• ocenę zachowań i postaw innych

• budowanie naszego wizerunku w oczach partnerów

• sposób zarządzania efektywnością swoją i innych

• zachowania negocjacyjne i przywódcze

• oraz wyjaśnia podświadome mechanizmy budowania i utraty zaufania w relacjach

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak rozwijać zespół, korzystać z potencjału i talentów jego członków, a także poprawić jakość Twojej pracy weź udział w szkoleniu na temat neurowspółpracy. Podczas szkolenia poznasz style myślenia, które determinują podejmowane przez Ciebie i Twoich partnerów decyzje. W trakcie ćwiczeń doświadczysz, jak różne sposoby myślenia i wynikające z nich style działania prowadzą do różnych efektów w realizowanych projektach. Znajdziesz odpowiedź na pytania, co sprawia, że z jednymi osobami budujesz relacje szybko -i "nadajecie na tych samych falach", a z innymi współpraca jest wyzwaniem. Dowiesz się również, jak można ten proces usprawnić. Nauczysz się, jak mając świadomość stylu myślenia i działania partnera w biznesie, możesz dostosować argumentację, aby być zrozumianym, budować relacje i efektywnie współpracować. W części szkolenia będziemy pracować w oparciu o metodologię FRIS, która umożliwia bliższe poznanie swojego sposobu funkcjonowania oraz potencjału wynikającego z naturalnego sposobu myślenia. FRIS służy do zrozumienia stylów myślenia i działania człowieka. Nie jest analizą osobowości ani analizą behawioralną, czym się wyróżnia wśród dostępnych narzędzi na rynku. Dodatkowo jest silnie osadzona w kulturze polskiej. Dzięki zrozumieniu siebie oraz poznaniu tej metody w łatwy sposób zaaplikujesz ją w biznesie.


1 Workplace Conflict and How Businesses Can Harness It to Thrive, http://robynshort.com/2016/02/16/the-cost-of-conflict-in-the-workplace/


DZIĘKI TEMU SZKOLENIU:

Program szkolenia:
Szkolenie odbędzie się w godzinach: 9:00-16.30
 1. Poznaj siebie, swój zespół i partnerów w biznesie
 2. Efektywne zespoły – charakterystyka wg Instytutu Gallupa, MIT, Google
 3. Style myślenia i działania we współpracy z innymi wg Modelu FRIS®
 4. Różnice w percepcji świata i reakcji na niego z perspektywy różnych stylów myślenia
 5. Jak mój styl myślenia wpływa na efektywność pracy – jak tym zarządzać
 6. Strategie zachowań, czyli jak wpływam na otoczenie - korzyści i ryzyka
 7. Narzędzia diagnostyczne do rozpoznawania, „jak działam ja – jak inni”
 8. Silne strony poszczególnych stylów myślenia vs „długie ogony”, czyli szkodliwe nawyki
 9. Komunikacja pomiędzy różnymi stylami myślenia i działania
 10. Jak budować komunikaty sprzedażowe i argumentację
 11. Proces konstruowania efektywnego zespołu – moje miejsce w zespole i w procesie współpracy
 12. Rozwijanie zespołów i wspieranie zarządzania projektami w oparciu o style działania i myślenia
 13. Narzędzia ułatwiające akceptację odmiennych zachowań podczas negocjacji i komunikowania się 
z partnerami
 14. Rozwiązywanie konfliktów przez pryzmat stylów myślenia

Najpóźniej tydzień przed warsztatem otrzymasz od nas link do kwestionariusza FRIS. Kwestionariusz ten nie jest testem psychologicznym, tylko testem określającym sposoby myślenia i działania. W tym kwestionariuszu nie ma dobrych czy złych odpowiedzi i nie ma profilów lepszych lub gorszych! Jego wypełnienie jest niezbędne do uczestnictwa w warsztatach. W czasie szkolenia jako uzupełnienie otrzymasz indywidualny 20-stronicowy raport o sobie.


DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE:

Co otrzymasz:

» Twój indywidualny 20 stronnicowy raport stylu myślenia i działania FRIS

» Podwójny Certyfikat Kirov Strategic Negotiators, Akademii Leona Koźmińskiego

» 14 dniowy moduł rozwojowy - po szkoleniu pisemny program tworzenia dobrych nawyków zakończony feedback’iem od prowadzących

» Materiały szkoleniowe zawierające praktyczne narzędzia do budowania zespołu i relacji z partnerami 
w biznesie

» Materiały uzupełniające, które pozwolą Ci z łatwością pogłębić swoją wiedzę w tym obszarze

» Uczestnictwo w warsztatach przygotowanych i poprowadzonych przez doświadczonych trenerów, z ponad 20-letnim doświadczeniem biznesowym i trenerskim oraz doświadczonych w prowadzeniu szkoleń dla najwyższej kadry managerskiej i pracowników z największym potencjałem do rozwoju

» Obiady i przerwy kawowe

Prowadzący: Nikolay Kirov, Nadia Kirova, Iwona Bobrowska-Budny
Smiley face Smiley faceSmiley face

Zaprojektowaliśmy to szkolenie, mając doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu różnorodnymi zespołami oraz współpracując z partnerami w biznesie: korporacjami, przedsiębiorstwami oraz instytucjami edukacyjnymi. Tworzymy programy rozwojowe dla menedżerów i uczymy w salach szkoleniowych od 1996 r. Efektywnie szkolimy liderów, menedżerów i specjalistów w Polsce. Na naszych szkoleniach i w wystąpieniach brało udział ponad 100.000 osób.

Zapisz się na szkolenie klikając w poniższy link

2 950 zł netto (+23% VAT)

Opinie

„Polecam wszystkim warsztaty prowadzone przez Nikolay’a, Nadię i Iwonę bo są takie…, że nie da się ich porównać z żadnymi innymi. Ich pasja połączona z entuzjazmem, charyzma z doświadczeniem i witalność z ogromną wiedzą czynią te zajęcia absolutnie niepowtarzalnymi. Trio Prowadzących świetnie się uzupełnia tworząc zajęcia kompletnymi pod każdym względem a na dodatek zaraża uczestników swoim nastawieniem i ekspresją, i gwarantuje, że spotkanie z Nimi będzie wyjątkowym doświadczeniem dla każdego z Was.

Poznałem inne style myślenia i co jest dla nich charakterystyczne a następnie jak się z nimi porozumieć i skuteczniej komunikować. To nie byłoby możliwe bez uzmysłowienie moich „długich ogonów”, które (nie)stety idealnie wpisały się w moją osobę w domu, w pracy czy nawet na wakacjach. Poznanie tych sfer dało mi i wciąż daję olbrzymie pole do pracy nad sobą bo „wpływ ma się na siebie a nie miliony osób, które nas otaczają” więc zachęcam do autorefleksji. Mógłbym pisać dalej i więcej o pracy z nawykami, o adrenalinie i oksytocynie, o wyborze priorytetów, o zdrowym życiu wg Nikolaya, Nadii i Iwony, i jak to wszystko na mnie wpłynęło jednak nie zrobię tego. Nie zrobię tego, ponieważ jednymi z moich długich ogonów są: nadmierna szczegółowość a nawet drobiazgowość więc nie chcę Was zanudzać i rozpisywać się na kilka stron. "

Rafał Stańczyk
Sales Manager Easter Europe

Railpool GmbH

„Jeszcze nie poznałem nikogo, kto uczestniczył w zajęciach prowadzonych przez Nikolaya aby nie był pod dużym wrażeniem sposobu przekazywanej wiedzy, zarówno tej teoretycznej jak i praktycznej. Dziękuje i proszę o więcej szkoleń Twojego autorstwa - będę w nich uczestniczył.”

Marcin Jędryczka
Członek Zarządu, Dyrektor Marketingu i Rozwoju

PESA Bydgoszcz S.A.

„W mojej opinii to były jedne z najlepszych zajęć w jakich miałam okazję uczestniczyć, harmonia prowadzących, ich doskonałe dopasowanie, niezliczona ilość historii, anegdot sprawiają, że czas upływa, a wy nadal nie macie dosyć tylko chcecie więcej i już nie możecie doczekać się kolejnych zajęć. Osobiście uważam, że te warsztaty są lepsze od siłowni, moje mięśnie brzucha jeszcze nigdy nie były tak mocne jak po takiej dawce humoru jaką dostałam na zajęciach. Doskonałe dopasowanie rytmu, tematów, nawet osobowości do omawianych tematów zasługują na uznanie, bo rzadko się to zdarza. Te zajęcia nie tylko poszerzają horyzont, ale otwierają na nowe koncepcje np epigenetykę, o której nawet w życiu nie słyszałam, a teraz nie mogę przestać o tym czytać i poszerzać swoją wiedzę. Żeby nie było zbyt kolorowo zajęcia też zmuszają do tego, aby stanąć ze sobą twarzą w twarz, zatrzymać się i uświadomić sobie swoje długie ogony i popracować nad nawykami. Uprzedzam, to nie jest proste, ale zostajecie wyposażeni w cały pakiet narzędzi i wsparcia do tego, żeby osiągnąć sukces. Przede wszystkim otworzyło we mnie szufladkę "to ciekawe", odpuściłam "mnie wszystkowiedzącą" i otworzyłam się na nowe, na ludzi z jeszcze większą ciekawością. Nie będę pisać, że te zajęcia zmieniły całe moje życie, ponieważ proces trwa, ale z całą odpowiedzialnością mogę napisać, że zmieniły solidny kawałek mojego postrzegania siebie oraz innych ludzi przez pryzmat poznanych koncepcji. Ponad wszystko największą rekomendacją jest to, że wg mojego męża nigdy nie byłam taka szczęśliwa jak po powrocie z tych zajęć i teraz nie wiem, czy się cieszy czy jednak ma pretensje i szykuje się rozwód ;) Serdecznie polecam, ze względu na idealnie dopasowanych prowadzących, dynamikę zajęć oraz poruszane tematy."

Monika Kamińska
Prezes Zarządu

Słuchacz Executive MBA