Zapraszam do udziału w X konkursie PNSA – zapisy do 30 września 2018 r.  

Polish National Sales Awards jest pierwszym przedsięwzięciem w Polsce, które poprzez organizowany Konkurs PNSA promuje dobre praktyki i standardy sprzedaży. Głównym celem PNSA jest działanie na rzecz rozwoju przedsiębiorstw poprzez wspieranie działów sprzedaży przy jedno­czesnym tworzeniu etosu profesjonalnego sprzedawcy.

Odbywający się już po raz ósmy Konkurs PNSA jest przeznaczony dla wszystkich pracowników działów sprzedaży, a także dla trenerów i pracowników działu obsługi klienta. Dzięki uczestnictwu w konkursie można pokazać siebie, zaprezentować działania swojej firmy lub wysłać członków swojego zespołu.

 

Konkurs Polish National Sales Awards to:

    • Najbardziej prestiżowy konkurs sektora sprzedaży w Polsce

    • Unikalna metodologia oceny kandydatów zapewniająca merytoryczną ocenę na każdym z etapów konkursu w oparciu o ściśle opisane obszary kompetencji

    • Niezależna ocena kandydatów przez zespoły sędziowskie składające się z ekspertów i praktyków

    • Skuteczne budowanie motywacji pracowników

    Uczestnicy Konkursu PNSA, którzy stają ambasadorami dobrych praktyk w sprzedaży

   

W tym roku, po raz drugi nagrodą w konkursie są studia podyplomowe Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży

 

Z nagrody będzie można skorzystać zaczynając studia od października roku akademickiego 2018/2019 r. Nagroda jest imienna i nie transferowalna.

 

Program studiów został zaprojektowany tak aby było sporo „o człowieku” i budowaniu strategii sprzedaży. Nie można mówić o biznesie nie rozumiejąc, że ”robią go ludzie” i to na nich należy zwrócić największą uwagę a sam biznes naprawdę dobrze jest aby był realizowany w sposób etyczny, zgodnie z najlepszymi praktykami i najwyższymi standardami.

 

I nie jest to slogan!

 

W dzisiejszym świecie, coraz więcej ludzi pragnie współpracować z dostawcami, którzy nie wciskają lecz wkładają wiele starań aby zaspokoić faktyczne potrzeby klienta. Dlatego bardzo szybko okazało się, że z Panią Elżbietą Pełką – Prezesem Polish National Sales Awards – jest nam bardzo po drodze a PNSA objęła studia Patronatem Strategicznym.

 

Do grona wykładowców programu zaprosiłem bardzo specjalnych ludzi. Uznałem, że wnoszą najświeższą, adekwatną i jednocześnie komplementarną wiedzę. Podzielą się oni swoim praktycznym i często dość barwnym doświadczeniem!

 

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami na stronie PNSA

Nikolay Kirov

   

W celu ustalenia szczegółów dotyczących oferty

Skontaktuj się z nami