« Moduł 2AKADEMIA NEGOCJACJI, BUDOWANIA RELACJI I KREOWANIA WARTOŚCI DODANEJ W BIZNESIEModuł 4 »

PSYCHOLOGIA NEGOCJACJI W TRUDNYCH SYTUACJACH BIZNESOWYCH


NAJBLIŻSZE SZKOLENIE OTWARTE:

 • 17-18 maja 2021
 • 6-7 grudnia 2021
JAK POZIOMY ŚWIADOMOŚCI, PRZEKONANIA, NAWYKI I BIOLOGIA DETERMINUJĄ NASZE KONTRAKTY

Jak często masz wrażenie, że Twoi partnerzy są trudni, nie rozumieją Ciebie i pomimo wielokrotnego powtarzania nadal nie osiągasz zamierzonego celu?

A może zdarza Ci się czuć bezradność jeżeli po raz kolejny sprawy toczą się niezgodnie z ustaleniami?

Czy kiedyś zadawałeś sobie pytanie co mogłeś zrobić inaczej, gdybyś nie poniosły Cię emocje?

Zapisz się na szkolenie klikając w poniższy link

2 950 zł netto (+23% VAT)
Opis szkolenia:

Badania Duke University wskazują, że ponad 40% działań podejmowanych przez ludzi są ich nieświadomymi decyzjami, nawykami. Czy wiesz, które z Twoich nawyków decydują o sukcesie w negocjacjach?


Podczas szkolenia nauczymy Cię różnych narzędzi, które pozwalają zrozumieć praprzyczynę naszych przekonań w życiu prywatnym i biznesowym. Pokażemy, jak dać sobie radę w trudnych sytuacjach biznesowych wykorzystując psychologię negocjacji. Innymi słowy dowiesz się jak zachowania, nawyki, przekonania i wartości determinują sposób i efekty prowadzonych negocjacji oraz Twoją produktywność. Zobaczysz jak tracisz pieniądze przez ograniczające przekonania i nawyki oraz rozpoczniesz pracę nad ich zmianą. Ponadto, zobaczysz, jak układ limbiczny, kora mózgowa oraz hormony determinują sposób prowadzenia negocjacji i efekty w pracy - będziesz miał okazję doświadczyć tego na sobie podczas warsztatów. Z zupełnie nowej strony odpowiesz sobie na pytanie, co sprawia, że z jednymi osobami budujemy relacje szybko - "nadajemy na tych samych falach", a z innymi jest nam na tyle trudno współpracować, iż nie realizujemy projektów i nie osiągamy celów.

Podczas szkolenia zaprezentujemy inspiracyjną koncepcję Spiral Dynamics, która tłumaczy różnice między ludźmi pod względem ich świadomości - przekonań, zachowań i wartości. Nauczysz się jak skutecznie komunikować się z parterem dostosowując argumentację do jego poziomu świadomości. Pokażemy Ci za pomocą Spiral Dynamics jak lepiej dopasować komunikaty i budować relacje by osiągać wyższe wskaźniki wartości dodanej dla organizacji.


DZIĘKI TEMU SZKOLENIU:

Program szkolenia:
Szkolenie odbędzie się w godzinach: 9:00-16.30
 1. Nawyk - jak nim zarządzać, aby wpływał pozytywnie nawet na trudne sytuacje negocjacyjne
 2. Świadoma selekcja i priorytetyzowanie zadań, kontraktów i partnerów biznesowych
 3. Wpływ emocji i hormonów na rezultat podczas trudnych negocjacji i świadomie zarządzanie nimi
 4. Co warto aby biznes wziął z neuronauki? Co determinuje Twoje decyzje i zachowanie podczas rozmowy z partnerami biznesowymi?
 5. Jak świadomie zarządzać sobą i relacją z partnerami w biznesie - na poziomie mentalnym i fizjologii?
 6. Jak komunikować się z trudnymi partnerami?
 7. Jak różnice w poziomach świadomości wpływają na relacje i kontrakty – Techniki zastosowania modelu Spiral Dynamics w trudnych negocjacjach
 8. Mechanizm podejmowania decyzji i tworzenia komunikatów podczas trudnych negocjacji
 9. Rozumienie postrzegania czasu i jego wpływ na podejmowane decyzje
 10. Zmiany w negocjacjach - jak je wprowadzić w życie wbrew swoim nawykom i oporowi otoczenia?
 11. Techniki zarządzania sobą i nawykami, celem osiągnięcia wyższych wskaźników biznesowych

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE:

W RAMACH MODUŁU SZKOLENIOWEGO OTRZYMUJESZ:

» 14 tygodniowy moduł rozwojowy - po szkoleniu pisemny program tworzenia dobrych nawyków zakończony feedback’iem od prowadzących.

» Materiały szkoleniowe zawierające praktyczne narzędzia do budowania świadomości i kształtowania nawyków i przekonań, które mają kluczowy wpływ na relacje z partnerami w biznesie.

» Materiały uzupełniające, które pozwolą Ci z łatwością pogłębić swoją wiedzę w tym obszarze.

» Uczestnictwo w warsztatach przygotowanych i prowadzonych przez doświadczonych trenerów, z ponad 20-letnim doświadczeniem biznesowym i trenerskim oraz doświadczonych w prowadzeniu szkoleń dla najwyższej kadry managerskiej i pracowników z największym potencjałem do rozwoju.

» Podwójny Certyfikat Kirov Strategic Negotiators, Akademii Leona Koźmińskiego

» Obiady i przerwy kawowe

Prowadzący: Nikolay Kirov, Nadia Kirova, Iwona Bobrowska-Budny
Smiley face Smiley faceSmiley face

Zaprojektowaliśmy to szkolenie, mając doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu różnorodnymi zespołami oraz współpracując z partnerami w biznesie: korporacjami, przedsiębiorstwami oraz instytucjami edukacyjnymi. Tworzymy programy rozwojowe dla menedżerów i uczymy w salach szkoleniowych od 1996 r. Efektywnie szkolimy liderów, menedżerów i specjalistów w Polsce. Na naszych szkoleniach i w wystąpieniach brało udział ponad 100.000 osób.

Zapisz się na szkolenie klikając w poniższy link

2 950 zł netto (+23% VAT)