PSYCHOLOGIA NEGOCJACJI W TRUDNYCH SYTUACJACH BIZNESOWYCH

JAK POZIOMY ŚWIADOMOŚCI, PRZEKONANIA, NAWYKI I BIOLOGIA DETERMINUJĄ NASZE KONTRAKTY

NAJBLIŻSZY KURS:

20-21 stycznia 2020 r.

  • Jak często masz wrażenie, że Twoi partnerzy są trudni, nie rozumieją Ciebie i pomimo wielokrotnego powtarzania nadal nie osiągasz zamierzonego celu?
  • A może zdarza Ci się czuć bezradność jeżeli po raz kolejny sprawy toczą się niezgodnie z ustaleniami?
  • Czy kiedyś zadawałeś sobie pytanie co mogłeś zrobić inaczej, gdybyś nie poniosły Cię emocje?

Zapisz się na szkolenieBadania Duke University wskazują, że ponad 40% działań podejmowanych przez ludzi są ich nieświadomymi decyzjami, nawykami. Czy wiesz, które z Twoich nawyków decydują o sukcesie w negocjacjach?


Podczas szkolenia nauczymy Cię różnych narzędzi, które pozwalają zrozumieć praprzyczynę naszych przekonań w życiu prywatnym i biznesowym. Pokażemy, jak dać sobie radę w trudnych sytuacjach biznesowych wykorzystując psychologię negocjacji. Innymi słowy dowiesz się jak zachowania, nawyki, przekonania i wartości determinują sposób i efekty prowadzonych negocjacji oraz Twoją produktywność. Zobaczysz jak tracisz pieniądze przez ograniczające przekonania i nawyki oraz rozpoczniesz pracę nad ich zmianą. Ponadto, zobaczysz, jak układ limbiczny, kora mózgowa oraz hormony determinują sposób prowadzenia negocjacji i efekty w pracy - będziesz miał okazję doświadczyć tego na sobie podczas warsztatów. Z zupełnie nowej strony odpowiesz sobie na pytanie, co sprawia, że z jednymi osobami budujemy relacje szybko - "nadajemy na tych samych falach", a z innymi jest nam na tyle trudno współpracować, iż nie realizujemy projektów i nie osiągamy celów.

Podczas szkolenia zaprezentujemy inspiracyjną koncepcję Spiral Dynamics, która tłumaczy różnice między ludźmi pod względem ich świadomości - przekonań, zachowań i wartości. Nauczysz się jak skutecznie komunikować się z parterem dostosowując argumentację do jego poziomu świadomości. Pokażemy Ci za pomocą Spiral Dynamics jak lepiej dopasować komunikaty i budować relacje by osiągać wyższe wskaźniki wartości dodanej dla organizacji.

Zaprojektowaliśmy to szkolenie, mając doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu różnorodnymi zespołami oraz współpracując z partnerami w biznesie: korporacjami, przedsiębiorstwami oraz instytucjami edukacyjnymi. Tworzymy programy rozwojowe dla menedżerów i uczymy w salach szkoleniowych od 1996 r. Efektywnie szkolimy liderów, menedżerów i specjalistów w Polsce. Na naszych szkoleniach i w wystąpieniach brało udział ponad 100.000 osób.


NA SZKOLENIE ZAPRASZAJĄ:

Nikolay Kirov , Nadia Kirova , Iwona Bobrowska-Budny


Zaprojektowaliśmy to szkolenie, mając doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu różnorodnymi zespołami oraz współpracując z partnerami w biznesie: korporacjami, przedsiębiorstwami oraz instytucjami edukacyjnymi. Tworzymy programy rozwojowe dla menedżerów i uczymy w salach szkoleniowych od 1996 r. Efektywnie szkolimy liderów, menedżerów i specjalistów w Polsce. Na naszych szkoleniach i w wystąpieniach brało udział ponad 100.000 osób.

 

CO ZYSKASZ? 

PROGRAM SZKOLENIA:

 

» Nawyk - jak nim zarządzać, aby wpływał pozytywnie nawet na trudne sytuacje negocjacyjne

» Świadoma selekcja i priorytetyzowanie zadań, kontraktów i partnerów biznesowych

» Wpływ emocji i hormonów na rezultat podczas trudnych negocjacji i świadomie zarządzanie nimi

» Co warto aby biznes wziął z neuronauki? Co determinuje Twoje decyzje i zachowanie podczas rozmowy z partnerami biznesowymi?

» Jak świadomie zarządzać sobą i relacją z partnerami w biznesie - na poziomie mentalnym i fizjologii?

» Jak komunikować się z trudnymi partnerami?

» Jak różnice w poziomach świadomości wpływają na relacje i kontrakty – Techniki zastosowania modelu Spiral Dynamics w trudnych negocjacjach

» Mechanizm podejmowania decyzji i tworzenia komunikatów podczas trudnych negocjacji

» Rozumienie postrzegania czasu i jego wpływ na podejmowane decyzje

» Zmiany w negocjacjach - jak je wprowadzić w życie wbrew swoim nawykom i oporowi otoczenia?

» Techniki zarządzania sobą i nawykami, celem osiągnięcia wyższych wskaźników biznesowych

 

DLA KOGO? 

W RAMACH SZKOLENIA OTRZYMUJESZ:

 

» 14 tygodniowy moduł rozwojowy - po szkoleniu pisemny program tworzenia dobrych nawyków zakończony feedback’iem od prowadzących.

» Materiały szkoleniowe zawierające praktyczne narzędzia do budowania świadomości i kształtowania nawyków i przekonań, które mają kluczowy wpływ na relacje z partnerami w biznesie.

» Materiały uzupełniające, które pozwolą Ci z łatwością pogłębić swoją wiedzę w tym obszarze.

» Uczestnictwo w warsztatach przygotowanych i prowadzonych przez doświadczonych trenerów, z ponad 20-letnim doświadczeniem biznesowym i trenerskim oraz doświadczonych w prowadzeniu szkoleń dla najwyższej kadry managerskiej i pracowników z największym potencjałem do rozwoju.

» Podwójny Certyfikat Kirov Strategic Negotiators, Akademii Leona Koźmińskiego

» Obiady i przerwy kawowe
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

FreshMail.pl