Akademia Negocjacji Budowania Relacji i Kreowania Wartości w Biznesie

O Akademii

Celem Akademii jest zbudowanie umiejętności prowadzenia bardziej elastycznych negocjacji, przyczyniających się do zdobywania nowych klientów i wzrost satysfakcji obecnych klientów. Negocjacji dających w efekcie wyższe kontrakty i lojalnych stałych klientów. Zdobędziecie umiejętność argumentowania i obrony swoich interesów. Zobaczycie wszystkie elementy Harvardzkiego podejścia do procesu negocjacji, dzięki którym będziecie mogli sami ocenić, czy macie do czynienia z potencjalnym partnerem w biznesie czy też tracimy swój czas. Zdobędziecie też najnowszą wiedzę i umiejętności o tym, jak usprawnić budowanie relacji z partnerami i kreować wartość dodaną w biznesie. Gwarantuję też sporą dozę inspiracji, uruchomienie autorefleksji, zmianę przekonań co do postrzegania swojej pozycji podczas rozmów biznesowych oraz wynikających z nich zachowań negocjacyjnych.

ZwińCzytaj więcej

Całość Akademii jest prowadzona warsztatowo w oparciu o rozgrywanie gier symulacyjnych i pracę zespołową, omawianie wyników oraz zachowań, które do tych wyników doprowadziły. Warsztaty są prowadzone w różnych formach: od dwuosobowych gier negocjacyjnych na pierwszych kursach do sześcioosobowych gier w module z negocjacji zespołowych i wielostronnych. Do części wniosków założonych w celach uczestnicy dochodzą sami, pozostałe wnioski są pokazywane podczas omówienia warsztatów.

Dodatkowe efekty z uczestnictwa: uruchomienie autorefleksji, odświeżenie wiedzy i umiejętności dotyczących procesu negocjacji, zmiana zachowań i postrzegania swojej pozycji podczas rozmów biznesowych, lepsze poznanie siebie oraz swoich partnerów w biznesie w oparciu o style myślenia i style działania FRIS®.

Akademia składa się z 4 modułów podstawowych:

 • „Negocjacje - przygotowanie, argumentowanie, przekonywanie”
 • „Budowanie zespołu i relacji z partnerami w biznesie – Neurowspółpraca w oparciu o style myślenia i style działania FRIS.”
 • „Kreowanie wartości dodanej w negocjacjach. Jak poziomy świadomości, przekonania, nawyki i biologia determinują wyniki naszych kontaktów”
 • „Negocjacje zespołowe i wielostronne”
 • Moduł dodatkowy: „Prezentacje biznesowe, które sprzedają”

  Nikolay Kirov
  Partner i Członek Zarządu Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o. i LifeEnergy.pl
  Dyrektor Kozminski MBA- obszar Przywództwo i Negocjacje – Kozminski Executive Business School – Akademia Leona Koźmińskiego


Opinie o naszych kursach i szkoleniach ON-LINE

ZwińSzczegóły

Kurs super! Jego onlinowość, to ciekawe doświadczenie, które na pewno się przyda. Wszystko wypadło bardzo dobrze od strony technicznej, zarówno sam wykład jak i ćwiczenia w podgrupach. Polecam wszystkim!

Bartosz Idźkowski
Product Manager Customer Services & Parts (Aftersales)
Mercedes-Benz Trucks Polska Sp. z o.o.

Bardzo dobre zajęcia. Polecam każdemu, kto chciałby nauczyć się nie tylko negocjować ale zrozumieć "zasady gry". A to, że kurs online w niczym nie przeszkadza - wbrew pozorom urealnia czasami gry symulacyjne. Bo nie zawsze negocjujemy z Partnerem f2f :-) Polecam!

Wojciech Helbing
Digital Transformation I ICT & IoT & Software => E2E Solutions for B2B
ORANGE Polska

Zajęcia świetnie, w zasadzie już teraz przygotowują Nas do zmian jakie postawił przed Nami koronawirus tj. Home office, całkiem możliwe ze już niejednemu z Nas przyjdzie w obecnym czasie przeprowadzić negocjacje przez Skype, Zoom czy inną aplikacje. Wielkie dzięki za wkład i świetny przekaz. Warto to przeżyć! Pozdrawiam

Grzegorz Chwiłka
Administrator Systemów Informatycznych
Kom-Eko S.A.

Jak będziemy na tak profesjonalnym poziomie podchodzić do przygotowania się do negocjacji w przyszłości, jak Nikolay przygotowuje zajęcia, to druga strona będzie miała mocno utrudnione zadanie. Było super.

Jarosław Skaba
Service Subject Matter Experts Leader EMEAI
PerkinElmer

Zajęcia z Nikolayem jak zawsze interesujące i rzeczowe. Przekaz i forma spełniły moje oczekiwania. Super przykłady i ćwiczenia, na podstawie których wyciągaliśmy wnioski. Serdecznie polecam!

Arkadiusz Kossakowski
Senior Project Manage
Matexi Polska

Profesjonalne zajęcia. Wszystkie ćwiczenia przygotowane i realizowane w sposób perfekcyjny. Zajęcia spełniły moje oczekiwania. Przykłady i ćwiczenia idealnie popierały teorię przekazaną na wykładach. Z pełną odpowiedzialnością polecam wykłady realizowane w tej formie.

Artur Podyma
Production Manager
Erkado Sp. z o.o.

Polecam. Wersja online jest bardzo interaktywna i jak najbardziej można bardzo dużo z niej wynieść. Nikolay robi robotę :) Pełna profeska!

Marcin Stroński
ICT Manufacturing Development Manager
Motion&Control NSK

Ogromna wartość merytoryczna, techniki negocjacyjne rozpisane na czynniki pierwsze, zwięzła forma podana z ekspresją i humorem charakterystycznym dla Nikolaya oraz gry symulacyjne w podgrupach - w wersji on-line jest również wartością dodaną nawet dla tych, którzy praktykują negocjacje zawodowo na co dzień. Gorąco polecam! :)

Mateusz Grabowski
Dyrektor Projektu
KARMAR S.A.

Było świetnie! Nawet w rzeczywistości onlinowej zajęcia były przeprowadzone mega, mega profesjonalnie. Można? Można. :)

Jarosław Kowalski
Chief Specialist for PR & Communication
Investment Promotion Agency

Moim zdaniem było super! Znakomicie sprawdzają się dedykowane dla podzespołów pokoje negocjacyjne. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie i profesjonalnie. Polecam!

Tomasz Piotrowicz
Dyrektor Departamentu PPK w
Polski Fundusz Rozwoju S.A.

Cennik

1 MODUŁ

2950 złnetto (+23% VAT)

 • koszt jednego szkolenia

CAŁY PROGRAM 4 MODUŁY

9900 złnetto (+23% VAT)

 • płatność jednorazowa

CAŁY PROGRAM 4 MODUŁY

11 800 złnetto (+23% VAT)

 • raty 4 x 2950 zł

Rabaty dotyczące pojedynczych modułów szkoleniowych

 • 5% przy wpólnym zgłoszeniu grupy od 5 do 9 osób,
 • 15% rabatu od 10 do 19 uczestników,
 • 20% przy zgłoszeniu od 20 uczestników wzwyż.

Aby uzyskać ten rabat, po rejestracji uczestników prosimy o e-mail na adres info@kirov.pl z listą imion i nazwisk zgłoszonych osób.

Powyższe rabaty nie sumują się z poniższym rabatem dotyczącym jednorazowej płatności za cały program Akademii składającej się z czterech podstawowych modułów

Cena zawiera

 • • dwa dni merytorycznego szkolenia od 9.00 do 16.30, realizowanego w Akademii Leona Koźmińskiego
 • • obiad i przerwy kawowe,
 • • materiały dydaktyczne oraz poszkoleniowe.
 • • Moduł 2: indywidualne raporty uczestników wraz z materiałami szkoleniowymi oraz follow-up’em w postaci pracy indywidualnej wykonywanej przez uczestnika.
 • • Certyfikaty potwierdzające ukończenia programu z logami Akredytacyjnymi Akademii Leona Koźmińskiego oraz Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o.

REJESTRACJA JEST DLA KAŻDEGO MODUŁU ODDZIELNIE UMIESZCZONA W POSZCZEGÓLNYCH ZAKŁADKACH POWYŻEJ

DOFINANSOWANIE DO SZKOLEŃ

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi dofinansowania z PARP w 2019 roku.

W celu ustalenia szczegółów dotyczących oferty

Skontaktuj się z nami

Opinie

„Szkolenie przyniosło mi wiele pozytywnych wrażeń, pomogło poszerzyć umiejętności. Nikolay jest bardzo otwarty na grupę, potrafi zaciekawić tematem, zaangażować w uczestnictwo oraz zainspirować nie tylko w kwestii negocjacji ale również wielu obszarach rozwoju.

Pokazuje jak wiele można zdziałać układając wszystko odpowiednio w swojej głowie – przybliżył nam funkcjonowanie mózgu człowieka, ułatwia to zrozumienie siebie nawzajem i pewnych schematycznych zachowań ludzkich. Ćwiczenia, które były przeprowadzane na szkoleniu łącznie z materiałami jakie otrzymaliśmy po szkoleniu mają ogromna wartość praktyczną.

Filmy, linki oraz książki, które nam polecił, otwierają „oczy” na świat relacji ludzkich (w tym negocjacji) i są bardzo inspirujące do poszerzania wiedzy i własnego rozwoju.

Ja osobiście w ciągu tygodnia od szkolenia brałam udział w 2 negocjacjach, które zakończyły się sukcesem – jestem zadowolona zarówno z ich przebiegu jak i wyniku. Nabrałam pewności siebie w tym obszarze oraz otrzymałam świetne narzędzia oraz „nawigację” ułatwiająca poruszać się w nim.

Naprawdę bardzo polecam szkolenia z negocjacji prowadzone przez Nikolaya Kirova – taka nauka sprawia przyjemność!”

Małgorzata Zielonkowska
HR Manager

Norcospectra Industries Sp. z o.o

„Negotiation course led by Nikolay is one of the most valuable training I have attended ever. It does not provide with ready receipts for everything that difficult to apply in real situations but in its place gives profound and practical knowledge how to communicate, argue and create value with partners you need to cooperate. I will apply it for sure in my daily activities.”

Andrzej Różański
Vice President

Integrated Solutions

„Dla mnie negocjacje, po szkoleniu u Nikolaya, nabrały nowego znaczenia. Dzisiaj już wiem, że warto do nich się bardzo dobrze się przygotować aby osiągane satysfakcję obu stron. Tak jak w normalnym życiu prywatnym kompromis i wspólne dobro jest podstawa wszystkich poprawnych relacji, to tak samo dobre profesjonalne negocjacje również maja duże znaczenie w życiu biznesowym. Przekazane techniki w teorii i praktyce również te które stosuje w negocjacjach międzynarodowych pozwalają zawsze osiągnąć zakładany cel.

Jeszcze nie poznałem nikogo, kto uczestniczył w zajęciach prowadzonych przez Nikolaya aby nie był pod dużym wrażeniem sposobu przekazywanej wiedzy, zarówno tej teoretycznej jak i praktycznej.

Dziękuje i proszę o więcej szkoleń Twojego autorstwa - będę w nich uczestniczył.”

Marcin Jędryczka
Członek Zarządu, Dyrektor Marketingu i Rozwoju

PESA Bydgoszcz S.A.

„Przetestowałam już wiedze z zajęć z negocjacji na spotkaniach z klientami z skali mikro. Prowadzona w taki sposób rozmowa jest dużo prostsza i efektywniejsza.

Przygotowanie się przeze mnie do spotkania w formie określenia BATNA mojej i drugiej strony pozwala doprecyzować, jakiego celu spodziewam się osiągnąć pod koniec spotkania. BATNA daje dodatkowo spokój – jeśli negocjacje nie zakończa się porozumieniem, wiem, czego się mogę spodziewać i jakie podjąć następne kroki. Dzięki temu nie panikuje!

Ustalenie wspólnie agendy spotkania, tj. kwestii negocjacyjnych, włącza klienta w proces kreowania rozwiązania problemu (np. Nowy kontrakt, kontroferta konkurencji) i sprawia, że jest bardziej zaangażowany w dojście do porozumienia. Używanie obiektywnych kryteriów ogranicza przerzucanie piłeczki po obu stronach kortu i pozwala mi sprawniej odpowiedzieć na obiekcje drugiej strony.

Będę szczera – te zajęcia otwarły moje oczy na kilka bardzo ważnych kwestii i pomogły mi ocenić dotychczasowe osiągniecia w tym zakresie. Żałuję, że nie trafiłam na nie wcześniej. Dziękuję!”

Agnieszka Durlej
CRM Team Manager

Western Union Business Solutions

„Nikolaya Kirova wraz z jego niezwykłymi umiejętnościami odkryłem podczas wspólnych zajęć z rozwiązywania konfliktów, a także z zajęć z negocjacji i pozytywnego wywierania wpływu. Nikolay jest osobą niezwykle ekspresyjną potrafiącą zwrócić uwagę i nadać znaczenie drobnym, ale istotnym elementom. Przy jednym slajdzie można z Nim spędzić niezwykłe ekscytująca godzinę, podczas której Nikolay omawia go z różnych perspektyw, przedstawia wpływ drobnych elementów na całokształt, porusza emocje, aby lepiej zapamiętać to co powinno zostać zapamiętane i dąży do znajdowania alternatywnych sposobów działania. Zajęcia prowadzi z energią i optymizmem. Dzięki wspólnym zajęciom i pracy zaliczeniowej opisującej rzeczywistą sytuację konfliktową spojrzałem na nią z innej perspektywy. Uświadomiło mi to inne możliwości działania co z kolei dało dodatkową siłę w negocjacjach.

Bardzo wysoko oceniam wiedzę, umiejętności i postawę Nikolaya Kirova - jako superczłowieka od negocjacji i rozwiązywania konfliktów. Bezsprzecznie jeden z najlepszych prowadzących jakich spotkałem!!!! Polecam zajęcia z Nikolayem Kirovem, gdyż potrafi w bardzo przyjemny i skuteczny sposób przekazać wiedzę innym.”

Tomasz Chłopaś
Doradca dyrektora Biura Informatyki

Najwyższa Izba Kontroli

„Moje dotychczasowe doświadczenia z kursami negocjacji polegały głównie na czerpaniu wiedzy na temat technik negocjacyjnych. Kurs Nikolaya Kirova z negocjacji na ALK odnosił się do zupełnie innych kwestii - przygotowania się do negocjacji i przedstawienia słuchaczom biologicznych aspektów związanych z procesem negocjowania. Była to dla mnie nowość. Uważam jednak, że wiedza przekazana podczas tego kursu jest zdecydowanie bardziej przydatna, a jej wykorzystanie pozwala budować długoterminowe relacje z partnerami.”

Paweł Średniawa
Dyrektor ds. finansów i kontrolingu

PBDI S.A.

Prowadzone przez Nikolaya zajęcia były przepełnione energią i prowadzone z pasją. Udało mu się zaangażować słuchaczy w dyskusję. Aktywny udział w zajęciach to jest to czego oczekuję. Gra głosem spowodowała że nie można było się nudzić. Zajęcia były inspiracją do mojej dalszej pracy, potwierdziły że dobrym przygotowaniem do negocjacji zyskujemy przewagę. Nie zawsze zawsze trzeba wygrać żeby osiągnąć sukces. Współpraca długoterminowa opiera się na uczciwych relacjach. Oszukać w negocjacjach można tylko raz. Polecam jego wykłady moim znajomym.”

Piotr Kowalski
Kierownik ds. Sieci Ogólnopolskich / National Accounts Manager

Coca-Cola HBC Sp. z o.o.

„Przed zajęciami z Nikolayem Kirovem przedmiot „Negocjacje” kojarzył mi się z bardzo miękką i ogólną dziedziną nauki polegającą w głównej mierze na sztuczkach, sposobie komunikacji i zachowania. Mój negatywny stosunek do przedmiotu wynikał z lektury kilku książek i uczestniczenia w paru wykładach, z których nie wyniosłem żadnych konkretnych wiadomości.

Już pierwsze zajęcia z Nikolayem pokazały mi zupełnie nowe podejście do tego tematu. Okazało się, że profesjonalne podejście do tematu w modelu „Harvardzkim”, czyli bardziej prawniczym niż psychologicznym rzuca zupełnie nowe spojrzenie na ten temat. Okazało się, że Negocjacje to w dużym stopniu twarda wiedza oparta o proces i pojęcia, których można i trzeba się nauczyć.

Praktyczne ćwiczenia choćby dotyczące BATNY pokazały nam, że nie jest to tylko puste pojęcie, które można sobie przemyśleć w drodze na negocjacje, ale kluczowy element, który dobrze zrozumiany i przygotowany pozwala prawidłowo obrać dalszy model działania.

Zajęcia z Negocjacji z Nikolayem Kirovem oceniam jako jedne z najlepiej prowadzonych zajęć podczas kursu MBA FINANSE!”

Marcin Ciechoński
Director of Forex Bureau

PKO Bank Polski

„Zajęcia z negocjacji z Panem Nikolayem pozwoliły mi zrozumieć prawdziwą istotę tego procesu. W negocjacjach nie chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze, są one jedynie wynikową naszych prawdziwych intencji. Podczas zajęć zrozumiałem także jak istotne jest odpowiednie przygotowanie do negocjacji, które w dzisiejszym świecie, często zaniedbywane prowadzi do podpisywania niekorzystnych dla firmy kontraktów. Sposób prowadzenia zajęć jest przystępny i angażujący, a sporą dawkę anegdot pochodzących wprost z życia i codziennych sytuacji biznesowych zapamiętam na długi czas.

Zdecydowanie polecam zajęcia z negocjacji jako źródło użytecznej i praktycznej wiedzy biznesowej.”

Mateusz Młynarczyk
Software Development Program Manager

Project Management Professional (PMP)®, PRINCE2® Practitioner

„Mówiąc zupełnie szczerze, były to jedne z najlepiej poprowadzonych zajęć na Executive MBA poczynając od mowy ciała: dynamika wypowiedzi, odpowiednia gestykulacja, poprzez merytorykę, aż na polecanej literaturze kończąc.

Jestem pod wrażeniem jak bardzo zmieniła się moja percepcja dotycząca negocjacji i w jak wielu miejscach zacząłem je teraz dostrzegać. Po trzecie, po stokroć łatwiej i efektywniej jestem teraz w stanie prowadzić rzeczowe rozmowy czy to w negocjacjach z pracownikami odnośnie pensji, negocjacjach z żoną, czy też poddostawcami

Jeżeli ktoś zastanawia się nad kursem negocjacji, chce porozmawiać na ten temat z ekspertem, czy też przedyskutować swoją strategię działania, Nikolay Kirov to jedyna słuszna osoba w tej kwestii!”

Konrad Jędraszczak
WEDIA-ANN S.J. Holländer A.M. Jędraszczak J.T.

„Zajęcia z negocjacji prowadzone przez Pana Nikolay'a Kirov'a były odpowiedzią na moje potrzeby. W ramach wykonywanych obowiązków służbowych uczestniczę z ramienia pracodawcy w negocjacjach z podmiotami gospodarczymi oraz podległymi mi pracownikami. Pracodawca już wcześniej organizował dla nas szkolenia z negocjacji. Jednak dopiero zajęcia u Panem Nikolay’em jasno, przejrzyście, krok po kroku pokazały jak należy prowadzić negocjacje, by obie strony chciały ze sobą współpracować w dłuższej perspektywie. Dzięki ćwiczeniom na zajęciach przekazywana teoria nabrała praktycznego wymiaru. Żałuję, że w ramach bloków MBA nie będzie można kontynuować zajęć z Panem Nikolayem. Uważam, że umiejętność negocjacji należy do podstawowych kompetencji każdego menadżera. Dlatego będę negocjować :) z moim Zarządem możliwość uczestniczenia w kolejnych kursach prowadzonych przez Nikolay'a Kirov'a. Jeszcze raz dziękuję za świetne zajęcia.”

Beata Iglińska
Z-ca Dyrektora

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A

„O studiach na Akademii Leona Koźmińskiego można powiedzieć bardzo wiele: profesjonalne podejście od samego początku, wysoko wykwalifikowana kadra naukowa, praktycy z ogromnym doświadczeniem w biznesie, bardzo ciekawy program, budowanie współpracy pomiędzy studentami i absolwentami, nowoczesność.... Myślę, że jednak to co na mnie zrobiło największe wrażenie to mocne nastawienie na "otwarcie głów" studentom, pokazanie, że warto schodzić z utartych dróg postępowania i że w zdecydowanej większości przypadków jedyną słuszną odpowiedzią jest "to zależy" :) Nic nie jest czarno-białe, a do właściwej oceny sytuacji potrzebna jest świadomość, że nie wszyscy myślą tak samo jak my i nie należy ulegać emocjom.

Zajęcia z Nikolayem spowodowały, że zakochałem się właśnie w tej samoświadomości, uwielbiam wiedzieć jakie procesy zachodzą w moim mózgu i być ciekawym ludzi, starać się ich nie oceniać, wychodzić poza pudełko komfortu i budować relację oparte na zaufaniu. Maksyma, że „dobre relacje zwiększają zaufanie i zmniejszają koszty transakcyjne” stała się jedną z moich ulubionych. Nie żartuję! Zrobię wszystko, żeby wziąć udział w zajęciach jeszcze raz. Albo przy okazji kolejnych studiów (już teraz tylko ALK) albo podczas szkolenia poza uczelnią.

Dzięki zajęciom z Nikolayem Kirovem wygrałem już pierwszym roku studiów bardzo ważne dla siebie negocjacje - dostałem awans w Firmie, w której obecnie pracuję. W trakcie prezentacji swojej osoby podczas procesu rekrutacyjnego starałem się pokazać dwa bardzo ważne według mnie wnioski z zajęć: żeby osiągać sukcesy trzeba być po pierwsze dobrze przygotowanym i po drugie mieć BATNĘ czyli alternatywę. Obie te kwestie pozwalają zachować spokój i nie robić gwałtownych ruchów. Jeśli do tego dołożymy wiedzę o biologii organizmu, która jest przekazywana podczas wykładów - uważam, że sukces mamy jak w banku! Wszystkie te kwestie to inspiracje z prowadzone przez Nikolaya kursu Negocjacje na MBA.

Wiedzą wiedzą, ale dawka energii i podejście jakie dostajemy podczas zajęć powoduję, że chłoniemy ją w 100% i chcemy więcej. Polecam!”

Michał Stachura
Kierownik ds. Bankowości Korporacyjnej

Departamencie Bankowości Korporacyjnej i Projektów Inwestycyjnych Raiffeisen Polbank

„Kiedy ostatni raz zastanawiałeś się nad BATNĄ przed negocjacjami? Jeśli definiujesz ją regularnie, to ile razy udało ci się być konsekwentnym podczas spotkania? Czy jesteś pewien, że dobrze przygotowujesz się do negocjacji?

Szkolenie z negocjacji, pokazało mi, co tak naprawdę decyduje o sukcesie czy porażce podczas rozmów z partnerem.

Nikolay – wizjoner, entuzjasta – zabrał mnie w pasjonującą „podróż”, podczas, której na nowo poznałem proces negocjacji i rządzące nim reguły. Już po chwili wiedziałem, że negocjacje są jego pasją, a na koniec zajęć nie mogłem się doczekać, kiedy sam w praktyce użyję poznanej wiedzy. Podczas ćwiczeń na konkretnych przykładach wydawało mi się, że o negocjacjach wiem bardzo dużo – szło dobrze, ale przy omawianiu wyników okazało się, że mogłem wygrać więcej.

…Spiral Dynamics… zapamiętam do końca życia.

Nikolay, dziękuję za inspirację…”

Marek Reszkowski
Dyrektor Rynku – Sprzedaż do klientów kluczowych (B2B)

ORANGE Polska

„… może w wolnej chwili jeszcze raz podziękuję za otwarcie oczu na postawy innych ludzi i ogromną lekcję pokory, wyrozumiałości i tolerancji dla siebie i dla innych!☺☺☺ Szkolenia wywarło na mnie ogromny , pozytywny wpływ. Jest mi lżej, łatwiej”

Aneta Gądek
Polpharma

„Zachęcam do ciekawych, interesujących i pełnych zwrotów akcji intelektualnych podróży, w które zabierze Cię Nadejda Kirova w trakcie swoich zajęć, konsultacji, czy treningów. Profesjonalizm połączony z dużą dawką atrakcyjnych dla menadżera informacji z zakresu: budowania relacji w biznesie, komunikacji i sposobów rozwiązywania konfliktów spotka Cię w trakcie takiej wyprawy.

Prezentowany materiał przekazywany jest w subtelny sposób z pasją i energią. Decydując się na taką wyprawę zyskasz wiele cennych wskazówek, następnie będziesz mógł je z powodzeniem zastosować w życiu zawodowym i osobistym. Brałem udział w takiej wycieczce, polecam. Nie zwlekaj – w drogę!”

PAWEŁ SALAK
Wiceprezes Zarządu

VISTAL CONSTRUCTION Sp. z o.o.

„...początek szkolenia, Prowadzący rozpoczynają stwierdzeniem: "..wiemy o Was dużo, a nawet jeszcze więcej..."

Myślę sobie: TAK - też sama wiem o sobie duż. a nawet jeszcze więcej. Bo jak nie ja, to kto ma wiedzieć... :)

Warto przyjść i posłuchać o tym czego jeszcze o sobie nie wiemy, a jeśli wiemy, to nie potrafiliśmy tego nazwać, doprecyzować i wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje; dlaczego właśnie tak, a nie inaczej postępujemy w życiu i w pracy...

W trakcie szkolenia otrzymujemy szczegółową analizę NAS SAMYCH, zestaw informacji i przepis: dlaczego tak postępujemy, i co zrobić, żeby było lepiej, efektywniej, a przede wszystkim łatwiej...

Zdajemy sobie sprawę, że różnorodność jest pożądanym "zjawiskiem" w życiu, tylko trzeba do niej dopasować formę i przekaz...

Szczerze polecam udział w szkoleniach, 100% pewność i satysfakcja. Profesjonalizm Prowadzących potrafi przełamać największych nieśmiałków. W tym szkoleniu aktywnie uczestniczy każdy, kto znajdzie się na sali. Zagadnienia i omawiane treści dedykowane są zarówno dla całego zespołu, jaki i jednostek (Analiza dotyczy każdego uczestnika szkolenia, ale Ci mogą również być częścią korporacji, zespołem, który pracuje ze sobą na co dzień.) Szkolenie przebiega intensywnie i z pełnym zaangażowaniem do ostatniej minuty. Totalna burza mózgów.”

Ania Jaworska
Polpharma

„Miałem przyjemność uczestnictwa w zajęciach z rozwiązywania konfliktów i budowania relacji prowadzonych przez Nadię jako jeden z bloków tematycznych na studiach MBA prowadzonych Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. W sposób jasny, zrozumiały oraz angażujący uczestników wdrożyła nas w temat narzędzia FRIS dotyczącego analizy różnic w zachowaniach i stylach myślenia każdego z nas. Dowiedziałem się, że ja jako zawodnik - osoba zorientowana na cel, opierająca się na faktach i liczbach często jestem przez innych uważany za osobę postępującą według schematów i nie przywiązującą zbyt dużej wagi do relacji. Nadia wdrożyła nas w sposoby myślenia Badacza, Partnera i Wizjonera. Praktyczne wskazówki prowadzącej otworzyły mi oczy na to w jaki sposób postępować w kontaktach z współpracownikami i partnerami biznesowymi. Główną zaletą płynącą z poznania metodyki FRIS jest zrozumienie, że by osiągnąć cel (biznesowy lub wewnątrzorganizacyjny) konieczne jest zrozumienie stylu myślenia i działania partnera. Wówczas dostosowując się do jego sposobu funkcjonowania i komunikowania można dużo łatwiej rozwiązywać problemy i osiągać wyznaczone nam cele.”

Patryk Kotwica
Category Manager

OBI Centrala Systemowa

„Nikolay is natural born lecturer. He gets attention of the audience from the very first minute and doesn’t let it slip away for a minute. Definitely he strongly believes in what he’s talking about, but remains curious, and very open-minded for new topics and ideas. There is always room for discussion and different perspective.

His key message from our managerial workshop “Creating value through building trust and relationships in business” was be the change you want to see in the world. Nikolay is the living example of it.

Professional preparation based on his knowledge and experience, together with his attitude and great body language create package worth every penny. Highly recommended!”

Irmina Buballo-Wojciechowska
Executive Director in charge of Shared Services

Orange Polska

„Definitely one of the best lecturers on MBA Programs and Corporate Development&Training Programs at Kozminski University!”

Profesor Witold T. Bielecki
Rector - Kozminski University

„I had the pleasure to work with Nikolay at the annual meeting for Kozminski University MBA Alumni entitled „Creating value through building trust and relationships in business. Everything starts from the leaders attitude!” He is great speaker, with unique knowledge and ability to get attention of audience. Fast, great sense of humor, funny and very communicative. Wide range of knowledge from variety of subjects and combination of business and academic experience gives unique value to audience. Highly recommend!”

Sebastian Kotow
Chairman of Supervisory Board @ Quadrilion S.A.

(Previous: CEO at Brian Tracy International and Vice President of Sales & Business Development at FranklinCovey Polska)

„Nikolay Kirov is one of those professors that help you develop on next level in business and as a person. Firstly I had pleasure to attend his negotiation course and it was really one of the best practical courses I had in my career. He show us really in the simple way basic mechanism that drive negotiation process. I was able instantly to use that knowledge on daily basis in my work. Secondly, Nikolay was my promotor on MBA studies. He was inspiring, engaged and very helpful in that role. I consider myself lucky that I could work with him during the studies.”

Dariusz Matczak
Partner Sales Executive ( MACH MBA Program) at Microsoft

Dlaczego z nami?

ZwińSzczegóły

Specjalizujemy się w programach szkoleniowych dotyczących rozwoju umiejętności miękkich, w tym: neurowspółpraca i komunikacja, negocjacje w biznesie, negocjacje i budowanie relacji z partnerami, negocjacje strategiczne i międzynarodowe, negocjacje i techniki sprzedaży, rozwiązywanie konfliktów. Uczestnicy otrzymują podwójny certyfikat sygnowany przez: firmę Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o. osadzoną w praktyce oraz liczącą się również na rynku zagranicznym, posiadającą międzynarodowe akredytacje uczelnię - Akademię Leona Koźmińskiego. Dzięki temu gwarantujemy Wam, że zdobyta wiedza jest ugruntowana w teorii oraz sprawdzona w praktyce.

W odróżnieniu od większości firm szkoleniowych nasi trenerzy mają głęboką wiedzę naukową, sami prowadzą badania w zakresie szeroko pojętej dziedziny zarządzania. Takie podejście pozwala podczas warsztatów wytłumaczyć, DLACZEGO? powinniśmy postępować w określony sposób. Dopiero gdy uczestnik szkolenia rozumie, DLACZEGO? coś działa, zmienia swoją postawę i przekonuje się, że warto postępować inaczej podczas swojej pracy i w kontaktach z innymi ludźmi. Poza pracą dydaktyczno- naukową nasi trenerzy posiadają ogromne doświadczenie praktyczne z wielu branż dzięki pracy w korporacjach globalnych oraz firmach konsultingowych. Są zatem w stanie podczas szkolenia czerpać jednocześnie ze swojego praktycznego doświadczenia oraz pracy naukowej, aby wytłumaczyć uczestnikom zarówno techniki i podstawy ich działania, jak i pracować na postawach i zachowaniach, ilustrując przykładami z życia.

W Akademii Leona Koźmińskiego kształcimy przedsiębiorców i menedżerów wyższego i średniego szczebla dla instytucji i korporacji krajowych i międzynarodowych. Prowadzone przez nas projekty rozwojowe poszerzają i rozwijają umiejętności pracowników. Każdy program rozwojowy uwzględnia indywidualne potrzeby, zainteresowania i preferencje organizacji zamawiającej.

Naszymi klientami są największe firmy z branż: motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej, energetycznej, telekomunikacyjnej, wydawniczej oraz instytucje administracji publicznej. Współpracowaliśmy m.in. z: AXA, Agencją Rozwoju Przemysłu, BRE Bank, BGŻ Paribas, CCC, PKN ORLEN, PGNiG, Fiat, Kongsberg Automotive, Medicover, Makro, Mercedes, Renault, ORANGE, ORLEN Upstream, PTC T-Mobile, PZU S.A., PKO BP, PRUDENTIAL, Union Investment, STOCK, Vattenfall, VW BANK...

Wśród niepublicznych uczelni wyższych nieprzerwanie od 18 lat zajmujemy I miejsce wg rankingów „Rzeczpospolitej” i „Perspektyw”. ALK otrzymała aż trzy wyróżnienia Polskiej Komisji Akredytacyjnej za kształcenie na kierunkach: zarządzanie, prawo, administracja.

Wysoki poziom naszych programów jest audytowany i certyfikowany przez międzynarodowe instytucje weryfikujące jakość kształcenia. Posiadamy trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe:

• europejski EQUIS – otrzymaliśmy jako 16 uczelnia razem z London Business School, Oxford, EADA

• AMBA – akredytację przyznaje Association of MBAs

• AACSB – najstarszej na świecie instytucji akredytującej szkoły. Posiada ją zaledwie 5 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University.

Należymy do ścisłej czołówki 70 najlepszych uczelni na świecie, które jako jedyne posiadają wszystkie trzy akredytacje.

Ponadto Akademia Leona Koźmińskiego jest klasyfikowana w prestiżowych rankingach edukacyjnych „Financial Times” – Business School Rankings, konkurując z najlepszymi uczelniami z całego świata. Od roku 2009 na ponad 16 000 uczelni biznesowych na świecie jesteśmy klasyfikowani w ścisłej czołówce 100 uczelni o najwyższym poziomie kształcenia:

• 64 miejsce – wśród najlepszych uczelni biznesowych – FT European Business Schools Ranking 2017

• 42 miejsce – w rankingu FT 2016 – najlepszych światowych studiów z zarządzania

• 15 miejsce – w rankingu FT 2017 – najlepszych światowych studiów z finansów

• 68 miejsce – w rankingu FT 2017 – najlepszych programów Executive MBA z całego świata


© 2012-2019 Kirov Strategic Negotiators | Wszelkie prawa zastrzeżone.