KIROV STRATEGIC NEGOTIATORS działa na rynku od ponad 20 lat, a nasi doradcy, trenerzy i konsultanci mają po 25 lat doświadczenia zawodowego i trenerskiego, szkoląc pracowników różnych typów organizacji.

Naszą misją jest podnoszenie efektywności w biznesie poprzez rozwój człowieka. Efektywnie szkolimy i rozwijamy w procesach mentoringowych i coachingowych liderów, menedżerów i specjalistów. W swojej pracy koncentrujemy się na trzech poziomach wprowadzenia zmiany do życia naszych klientów biznesowych i indywidualnych: dostarczamy wiedzę, ćwiczymy umiejętności oraz wspieramy wprowadzanie zmian w organizacji i w życiu osobistym.

Na szkoleniach, sesjach strategicznych i wystąpieniach naszych trenerów brało udział ponad 150.000 osób.

Badanie Zarządzanie Własną Energią

 

Zaangażowanie, efektywność a także kreatywność w pracy uwarunkowane są poziomem energii jaki posiadamy. Wysoki poziom energii wśród pracowników oznacza lepsze efekty biznesowe oraz lepszą atmosferę w pracy. Ostatnie dynamiczne zmiany wywołane pandemią i wojną sprawiły obniżenie sił w organizacji. Przygotowane przez nas narzędzie diagnozuje zarządzanie energią na poziomie całej organizacji w 6 obszarach: społeczny, emocjonalnym, intelektualnym, satysfakcji zawodowej oraz life balance. Wyniki badania pozwalają na zaprojektowanie praktyk i programów skierowanych na odpowiednie zarządzanie energią organizacji.

STARTUJEMY WKRÓTCE

Autorzy