Konsultant biznesowy, analityk

Konsultant biznesowy i analityk z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym.

Specjalizuje się w tematyce związanej z modelowaniem biznesowym, analityką i zarządzaniem strategicznym.

Przez lata pracował na stanowiskach związanych z analityką biznesową m.in. w Grupie Agora, T-Mobile oraz Wolters Kluwer. Od 10 lat zajmuje się modelowaniem biznesowym w branżach nowoczesnych technologii.

Wykładowca na studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży, Zarządzanie w MŚP oraz Zarządzanie w sektorze Kosmicznym, gdzie odpowiada za moduły poświęcone zarządzaniu strategicznemu, modelowaniu biznesowemu oraz przedsiębiorczości w e-commerce.

Na swoim koncie ma doradztwo w ponad 300 innowacyjnych projektach biznesowych m.in. dla PSB Mrówka, Party Deco, Resibo oraz Volta sp. z.o.o. Łączy swoją wiedzę o najnowszych makro trendach gospodarczo-społecznych z różnorodnym doświadczeniem zawodowym.

Współtwórca projektów związanych z e-learningiem, współorganizator wydarzeń biznesowych oraz współtwórca platformy łączenia nauki z biznesem a także współpracownik Koźmiński Business Hub.

Pasjonat wykorzystania nowoczesnych technologii w biznesie, wyszukiwacz trendów rynkowych oraz

W Kirov Strategic Negotiators zajmuje się obszarem doradztwa strategicznego dla kluczowych klientów spółki a także zaawansowaną analityką danych w projektach badawczych.

Jako partner w Edu3Dkacja rozwija pasję młodych ludzi do projektowania w technologii druku 3D od najmłodszych lat.